Mandlový krém

179 Kč

Mandlové máslo mě skvělou chuť a je zdravým přírodním zdrojem bílkovin, sacharidů a tuků. Mandlové máslo je ideální pro aktivní lidi, protože je dobrým zdrojem bílkovin a je velmi bohaté na kalorie, což umožňuje nahradit jakoukoliv vysoce kalorickou stravu.

Mandle použité v mandlovém másle se praží v jejich přírodní hnědé slupce před mletím, což zaručuje zachování všech živin ukrytých pod slupkou. Absolutně nic jiného se do mandlového másla nepřidává, takže zůstává přirozenou a zdravou volbou.

Mandle nejen že obsahují skvělý profil mononenasycených mastných kyselin, které jsou pro tělo ideálním zdrojem energie, ale mají i docela dobrý obsah proteinů a zejména množství vitamínu E a vlákniny. 

Mandlový krém vyrábíme čerstvý přímo v České republice na základě vlastní receptury tak, aby jste se mohli spolehnout na bezchybný produkt. Nic neskrýváme a proto naše másla děláme z ořechů nejvyšší třídy a kvality.

100% bez palmového oleje, emulgátorů a konzervantů
100% přírodní složení bez přidaného rafinovaného cukru

Složení:

100% pražené mandle

Nutriční hodnoty:

Energie: 2423kJ / 579 kcal

Bílkoviny: 21,1 g

Sacharidy / cukry: 21,6 g / 4,3 g

Tuky / Nasycené: 49,9 g / 3,8 g

Vláknina: 10,9 g

Sůl: 0,1 g

Hmotnost:

300g

Usazenina oleje na povrchu je přirozený jev , stačí promíchat. Výrobek může obsahovat stopové množství arašídů a ostatních skořápkových plodů.

  • White Facebook Icon
  • Instagram - Bílý kruh

© 2019 by KARDAMON OBCHOD s.r.o.

Kollárova 1120/6

Plzeň

info@kardamon.cz

Tel: +420 775 124 886