Aviváž Levandule

130 Kč/kg

Co je to, jak to funguje:

Aviváž funguje podobně jako kondicionér na vlasy: uhladí vlákno tím, že jej obalí. Prádlo ze syntetických materiálů zbaví statického náboje, provoní ho a  na omak zjemní.

Tyto pozitivní efekty jsou ale vykoupeny tím, že pokožka je v kontaktu s látkami, které ji mohou dráždit – v našem případě s tenzidem, u konvenčních aviváží zejména se syntetickými parfémy. Proto zejména alergikům a ekzematikům doporučujeme namísto aviváže používat máchadlo prádla.

K čemu se používá:

  • Aviváž má za úkol zejména odstranit statickou elektřinu ze syntetického textilu. Není vhodná pro prádlo, jehož funkcí je vstřebávat vlhkost.na praní běžně znečištěného prádla v ruce i v pračce

 

Jak se používá:

  • Aviváž obecně (ani naše ani jiná) nepatří na ručníky, utěrky, ložní prádlo, spodní prádlo, dětské pleny, kojenecký textil nebo funkční sportovní oblečení.

  • Aviváž obaluje vlákna textilu a zůstává na oblečení, čímž výrazně snižuje jeho savost i prodyšnost. 

  • Zjistili jsme, že aviváž často bývá i složkou konvenčních pracích gelů.

Složení:

5-15 % kationické tenzidy; < 5 % levandulová silice (obsahuje linalool)

Suroviny pro naši drogerii volíme tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Při výrobě produktů používáme revitalizovanou vodu. Netestujeme na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva.

Bezpečnost:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylijte do kanalizace. 

  • White Facebook Icon
  • Instagram - Bílý kruh

© 2019 by KARDAMON OBCHOD s.r.o.

Kollárova 1120/6

Plzeň

info@kardamon.cz

Tel: +420 775 124 886